Dans Kıyafetleri, Ayakkabıları Ve Aksesuarları

Dans Kostumleri

Dans Kıyafetleri İle Dansına Şıklık ve Işıltı Kat

Dans kadar giyilen dans kıyafetleride önemlidir. Çiftler arasında ve yapılan sitil ile uyum yaratmalıdır. Sergilenecek koreografiyi ve şovu daha etkileyici gösterir. Seyircilere karşı istediğiniz karaktere bürünebilir ve bunu şovunuzla bütünleştirerek gecenin en şıkı ve yıldızı siz olabilirsiniz.

Farklı bir tarza sahip olan dans kostümleri ile sahnede parlayın. Her renk ve sitilde rahatlıkla bulabileceğiniz kıyafetleri ister satın alın ister kiralayın. Ama partneriniz ile uyumlu giyinmeyi sakın unutmayın.


Dans Ayakkabıları

Dans Ayakkabıları İle Şıklığını Tamamla

Dans ederken giydiğiniz kıyafet kadar dans ayakkabısı da çok önemlidir. Konforu ve şıklığı doğru orantılı olursa hem güzel görünür, hem de rahat bir şov sergileyebilirsiniz. Dans edeceğiniz mekanın zemini de dans ayakkabıları için önemli bir ayrıntıdır. Kaygan zeminlerde fazla topuklu tercih edilmemelidir. En ideal ve en rahat olan bilekten bağlı modellerdir.

Şovunuzu sergilerken ayak hareketlerinin yoğun olmasından dolayı, ayakkabılar ön plandadır. O yüzden kostümünüzle uyumlu ve şık bir model seçerseniz, izleyenleri her anlamda büyüleyebilirsiniz.


Dans Aksesuarları

Şıkır Şıkır Havalı Dans Aksesuarları

Dans aksesuarları kıyafetlerinizin ve kostümlerinizin bütünleştirici parçalarıdır. Dansınıza ve görünüşünüze ışıltı katar. Shakira kemeri denilen pullu kemerler ile kıvrak hareketlerinizi daha belirgin kılabilirsiniz. Ayrıca saç tokaları, şıkır şıkır bileklikler ve güzel bir makyaj ile, izleyenlerin hem duygularına hem de göz zevklerine hitap edersiniz.

Şovunuzu gerçekleştirirken mutlaka aksesuar kullanarak şıklığınızı tamamlayın. Erkekler ise dans aksesuarları olarak şık ve kibar bir şapka tercih edebilirler.

 


Dans Kıyafetleri

Dans Kıyafetleri: En havalı dans kıyafetleri ile bütün gözleri üzerine çekmek ister misin? İstanbul da birçok mağaza bu tarz elbiseler tasarlayıp satmaktadır. Eğer her gösteride farklı salsa kostümleri giymek istersen satın almak yerine kiralaya bilirsin. Bu elbiseler içinde kendini bir süper star gibi hissedeceksin ve gecenin yıldızı sen olacaksın.